Serwer na BF3

Zapraszamy wszystkich nie-V4V do zakładania tematów

Serwer na BF3

Postprzez pyotrek76 » 24 mar 2014, o 08:33

Riebiata!
Postanowiłem wykupić serwe na BF3 na kilka dni, może tydzień żebyśmy mogli się wszyscy spotkać i postrzelać w jak największym gronie.
Co Wy na to?
Dajcie mi tu szybko znać co, jak, gdzie, kiedy, to się ogarnie co trzeba i będzie miło. Psuje?
Obrazek
pyotrek76

Postprzez » 24 mar 2014, o 08:33

Re: Serwer na BF3

Postprzez Kubutek » 24 mar 2014, o 15:42

je chętnie, w BF3 nie gralem już chyba z miesiąc :mrgreen:
Obrazek
Kubutek

Re: Serwer na BF3

Postprzez JLB-BADBOY » 26 mar 2014, o 07:50

Ogólnie bf3 to taka sama kupa jak bf4 i szczerze nie, wiem czy będę grał. Ale jeżeli będą ogłoszone obowiązkowe manewry, to wiadomo zrobię wszystko aby być. Co do mojego grania w BF lub raczej nie grania wynika z tego, że pierdole grac na becie całe życie. Do tego system podłączania się na znajomych jest do dupy, a inaczej nie da rady. Jak chcecie zobaczyć o co mi chodzi to wejdzcie 17-24 do gry, żołnierz w ogóle nie biegnie, bo tyle osób się na jednej osobie podłącza, że huj to nie gra. Wiem co mówię lecz ja przez takie tematy nie chce zdrowia se psuć. Zrozumcie :).
Następny temat o jaki chciałbym was prosić. Ponieważ na psn mam tylko około 100 slotów na znajomych, proszę o określenie się was wszystkich i wysłanie mi wiadomości na którym profilu będziecie grac. Każdy ma dwie rece i jeden profil na którym gra, wystarczy priv na psn( pomóżcie, bo jak sam pousuwam to wyjdzie jak wyjdzie :) ) Dzięki. Ja mam jedno konto(JLB-BADBOY) inne usuwam, dlaczego, nie gram na dwa konta naraz. Ogólnie gram już ostatnio tylko w Gta5 i mogę stwierdzić, że jak dla mnie BF to przezytek. Do tego GTA 5 mnie relaksuje, a BF4 nie :). Na sam koniec chciałbym powiedzieć , że ciesze się że nie zmieniłem ps3 na ps4, bo byłbym skazany na tego Bf4. Ostatnie info, jak będzie Gta5 na ps4 to dopiero pomyśle.
Obrazek
JLB-BADBOY

Postprzez » 26 mar 2014, o 07:50

Powrót do Visitors